HAKKIMIZDA
1998 yılında başlayan fuarcılık hayatımız, bize Almanya'dan Kazakistan'a, Rusya'dan Kuzey Afrika Bölgesi'ne kadar yayılan coğrafyada, 20'den fazla ülkede 80'in üzerinde fuar organizasyonu gerçekleştirme imkânı verdi. Bu bilgi, birikim ve tecrübeyi bir araya getirerek sektöre alışılmışın dışında daha iyi hizmet vermek ve fuarcılık sektörünü yeniliklerle geliştirmek amacıyla HAGE’yi kurduk.

Sahip olduğumuz tecrübe, güçlü kadro yapımız, kalıcı müşteri ilişkilerimiz, dinamik organizasyon gerçekleştirme kabiliyetimiz; ulusal ve uluslararası platformda başarılı hizmet vermemizi sağlamaktadır.

HAGE, ulusal ve uluslararası fuarcılık alanında etkin bir marka oluşturmak, ilişkide bulunduğu çözüm ortaklarının, müşterilerinin, mevzuat gereği bağlı bulunduğu kamu kuruluşlarının beklenti ve ihtiyaçlarının karşılanmasına odaklanmaktadır.

Bu hedefler doğrultusunda HAGE, fuarcılık sektöründe yurtiçi, yurtdışı, milli ve bireysel fuarlar düzenlemek ve sektörün en önemli ihtiyacı olan satış - pazarlama ile organizasyonel konularda mevcut uzman kadrosuyla hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir şirkettir