Hakkımızda

aboutus

Biz Kimiz ve ne Yapıyoruz?

Biz “High Aims ,Great Exhibitions” sloganın da ki gibi organizasyonlar gerçekleştirmek için önce çok geziyor , araştırıyor , analiz yapıyor, geleceği okuyor ve doğru yeri ona göre tespit ediyoruz. Sonra o pazardaki en önemli ihtiyaçlara göre sektörü ve fuarı belirliyoruz. Üçüncü aşamada ise ziyarete gelecek profesyoneller için doğru analizler yapıp sağlıklı bir veri tabanı oluşturuyoruz. Artık fuar organize etmek için herşey hazır işte bu noktada çeşitli kanallarla size , Katılımcımıza ulaşıyoruz. Sizin için en uygun şartları sağladıktan sonra tüm tanıtım kanalları ile size ulaşıyoruz.

Tüm bunları on yıllardır biriktirdiğimiz tecrübelerimizle yapıyoruz. Bunu konusunda uzman, tecrübeli HAGE ekibi günlerce ve saatlerce çalışarak yapıyor. Size sadece özenle hazırlanmış bu organizasyona katılmak kalıyor.

Hage hem uluslararası hem lokaldir. Fuar organize ettiğimiz her yerde ya lokal şirketimiz yada ortağı olduğumuz lokal partnerimiz ile yerinde çalışırız. Oranın kültürüyle fuarı şekillendirir , uluslararası standartlarla hazırlar ve sunarız.

Hage size sorunsuz ve başarılı bir fuar geçirmeniz için Stand tasarım ve inşasından turizme, reklam çalışmasından ürünlerinizin nakliyesine kadar her alanda tüm desteği ile hızlı ve doğru bir şekilde hizmet vermektedir.

Özenle hazırladığımız bir organizasyonumuzda buluşmak dileğiyle.